Корпоративним клієнтам

Ви представник малого/середнього бізнесу або великих українських/міжнародних компаній та державних структур? Ми допоможемо Вам у виборі транспортного засобу та оптимального способу його придбання!

alt
Бренд Renault — лідер з продажів корпоративним клієнтам в Україні за підсумками 2015-2019

Чотири роки поспіль компанія Renault в Україні впевнено утримує свій успіх завдяки гнучкому підходу в управлінні бізнесом, високій якості продуктів Renault та професійній дилерській мережі.

За результатами* 12 місяців 2019 року бренд Renault:

  • №1 в сегменті продажів юридичним особам (з часткою ринку більше 24%)
  • №1 в сегменті комерційних автомобілів (з часткою ринку більше 26%)
  • №1 на ринку легкових і комерційних автомобілів (з часткою ринку 12.5%). У 2019р компанія Renault реалізувала більше 16 000 а/м в Україні.
  • Кросовер Renault Duster визнаний бестселер автомобільного ринку України
  • Renault Dokker - №1 в сегменті комерційних автомобілів

Такі результати були досягнуті завдяки довірі, яку нам висловили як приватні, так і корпоративні клієнти.

Наша місія — створення конкурентоспроможної пропозиції на ринку корпоративних продажів, максимально адаптованої до побажань наших клієнтів — юридичних осіб будь-якої форми власності (від представників малого і середнього бізнесу до великих українських і міжнародних компаній, а також лізингових компаній і державних структур).

Задоволення потреб корпоративних клієнтів — це наше покликання. Постійне удосконалення якості, підвищення компетентності, увага і турбота про клієнта — пріоритети нашої роботи.

*Дані Аuto-Consulting за 2015-2019 рр.

НАШІ ПАСАЖИРСЬКІ ТА КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІ
Підберіть ідеальний автомобіль для своєї справи

Легкові автомобілі
Легкові автомобілі
Вас очікує лише краще, адже висококваліфіковані співробітники дилерської мережі порадять вам те, що відповідатиме потребам вашого бізнесу. Дізнайтеся про широкий модельний ряд автомобілів Renault.
Комерційні автомобілі
Комерційні автомобілі
Додайте співробітникам спокою, ефективності та комфорту. Наші комерційні автомобілі мають багато місця для вантажу, але при цьому зберігають якості пасажирських машин, на яких базуються.
Широкий вибір
Широкий вибір
Ваш бізнес потребує чогось особливого? Обирайте з широкого ряду наших комерційні автомобілів. Renault DOKKER, Renault TRAFIC та Renault MASTER доступні в сотнях версій.
Трансформації автомобілів, які ми пропонуємо
Трансформації автомобілів, які ми пропонуємо
Разом з нашими сертифікованими конструкторами кузова ми пропонуємо трансформовані автомобілі, що ідеально підійдуть вашому бізнесу.