Корпоративні продажі

Наші автомобілі та послуги спеціально для вашого бізнесу

Ви власник магазину, малий або середній підприємець? Ми вам допоможемо розвивати справу.

Renault для бізнесу: послуги, модельний ряд фургонів, Renault Pro+

Бренд Renault — є лідером з продажів корпоративним клієнтам в Україні за підсумками 2015 та 2016 років*. Компанія Renault уклала довготривалі угоди на поставку автомобілів більш ніж з 200 міжнародними компаніями по всьому світу.

Компанії «Рено Україна» є чим пишатися. Тенденції на українському ринку є продовженням європейських трендів. Якість і надійність комерційної лінійки Renault повністю відповідають потребам клієнтів з європейськими цінностями, а технічні характеристики пристосовані до кліматичних та дорожніх умов в Україні. За підсумками 2016 року бренд Renault є:

 - №1 на автомобільному ринку України (з часткою ринку 11,4%);

 - №1 на ринку продажів корпоративним клієнтам (з часткою ринку 18,9%);

 - №1 сегменті продажів комерційних автомобілів (з часткою ринку 24,9%).

Такі результати були досягнуті завдяки довірі, яку бренду висловили як приватні так і корпоративні клієнти.

Наша місія — створення конкурентоспроможної пропозиції на ринку корпоративних продажів, максимально адаптованої до побажань наших клієнтів — юридичних осіб будь-якої форми власності, які купують автомобілі: від представників малого і середнього бізнесу до великих українських і міжнародних компаній, а також лізінгових компаній і державних структур.

Renault має одну з найбільших та професійних дилерських мереж в Україні і пропонує єдину гнучку політику корпоративних знижок, що забезпечить задоволення Ваших потреб в усіх містах України.

Дилерська мережа Renault готова надати конкурентоспроможні пропозиції по кредитуванню, лізингу, страхуванню, наступному обслуговуванню, що допоможе нам стати Вашим основним партнером в реалізації ідеального рішення для автопарку Вашої організації.

Задоволення потреб корпоративних клієнтів — це наш пріоритет. Підвищення компетентності, постійне удосконалення якості, увага і турбота про клієнта — пріоритети нашої роботи.

*Дані Аuto-Consulting за 2016 рік.

 

Наші пасажирські та комерційні автомобілі

Підберіть ідеальний автомобіль для своєї справи

Легкові автомобілі

Легкові автомобілі

Вас очікує лише краще, адже висококваліфіковані співробітники дилерської мережі порадять вам те, що відповідатиме потребам вашого бізнесу. Дізнайтеся про широкий модельний ряд автомобілів Renault.

НАШ МОДЕЛЬНИЙ РЯД АВТОМОБІЛІВ
Комерційні автомобілі

Комерційні автомобілі

Додайте співробітникам спокою, ефективності та комфорту. Наші комерційні автомобілі мають багато місця для вантажу, але при цьому зберігають якості пасажирських машин, на яких базуються.

НАШ МОДЕЛЬНИЙ РЯД КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ

Renault Pro+

Комерційні автомобілі за індивідуальними потребами

 

 

Наші комерційні автомобілі

Наші комерційні автомобілі

Ваш бізнес потребує чогось особливого? Обирайте з широкого ряду наших комерційні автомобілів. Renault DOKKER, Renault TRAFIC та Renault MASTER доступні в сотнях версій.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ
Трансформації автомобілів, які ми пропонуємо

Трансформації автомобілів, які ми пропонуємо

Разом з нашими сертифікованими конструкторами кузова ми пропонуємо трансформовані автомобілі, що ідеально підійдуть вашому бізнесу.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ