Дізнайтесь більше про мережу Renault Pro+

Автомобілі, послуги та мережа для професійних клієнтів

Шукаєте індивідуальне рішення для роботи від всесвітньо визнаної компанії? Дізнайтеся більше про Renault Pro+, наш модельний ряд комерційних автомобілів та послуги, що задовольнять усі потреби вашого бізнесу.

Дізнатися більше про мережу Renault Pro+
Дізнатися більше про мережу Renault Pro+

Інновації для вас

Наш модельний ряд комерційної техніки

Інновації у нас у крові. Ми пропонуємо рішення, що повністю задовольнять ваші бажання та потреби вашого бізнесу. Ми постійно збільшуємо та вдосконалюємо модельний ряд комерційной техніки, а також трансформованих автомобілів на замовлення.

Наш модельний ряд комерційних автомобілів

Наш модельний ряд комерційних автомобілів

Дізнайтеся більше про широкий модельний ряд комерційних автомобілів. Ми адаптуємо Renault Dokker, Renault Trafic та Renault Master для потреб вашого бізнесу. Можна обрати з багатьох можливих конфігурацій для будь-яких бізнес-потреб. Кузов, двигуни, деталі внутрішнього оздоблення — ви можете змінити все, щоб автомобіль був вам до смаку.

Переглянути модельний ряд комерційних автомобілів
Трансформації автомобілів

Трансформації автомобілів

Оберіть індивідуальну конструкцію автомобіля. Сертифіковані конструктори кузовів трансформують ваш автомобіль з урахуванням нашої технічної естетики. Це гарантує вам якість і безпеку. Ви також отримаєте вигідні умови гарантії та післяпродажного обслуговування.

Дізнатися більше про трансформації автомобілів

Потрібно більше інформації?

Компанія Renault у світі

Наші представництва у світі

Мережа Renault Pro+ - Renault Trafic фургон Renault

Нам довіряють у 114 країнах світу

Завдяки нашому широкому модельному ряду ми є лідером на європейському ринку фургонів, починаючи з 1998 року. Цей успіх дає Renault Group сили та впевненість засновувати нові представництва по всьому світу. Ми входимо в трійку найбільших виробників фургонів у багатьох країнах, у тому числі в Бразилії, Аргентині, Алжирі, Марокко та Туреччині.