Автомобілі з пробігом в наявності

Volkswagen Golf VI - 325000 грн.
Renault Megane - 602 100 грн.

Бажаєте продати авто з пробігом або зробити обмін старого авто на нове в Харкові? Ви потрапили за адресою!

Компанія «АТЛАНТ МОТОРЗ», що працює на автомобільному ринку більше 20 років. Наша головна спеціалізація - продаж і обмін авто в Харкові, гарантійне та сервісне обслуговування автомобілів.

Унікальний досвід в даній області і чудова матеріально-технічна база дозволяють нам надавати такі послуги:

 • терміновий викуп автомобілів;
 • обмін авто з доплатою;
 • комісійний продаж транспортних засобів;

  Trade-in у Харкові

  Система трейд-ін дозволяє зробити обмін б/у авто на нове в Харкові максимально швидко, ефективно і вигідно. Сьогодні здійснити обмін авто на авто в Харкові дуже просто: достатньо подзвонити по одному з наших телефонів, написати електронного листа і можна вважати питання вирішеним! Всі клопоти, пов'язані з пошуком покупця вашої машини і підбором відповідного варіанту для покупки, діагностикою авто, передпродажною підготовкою та оформленням документів фахівці компанії «АТЛАНТ МОТОРЗ» візьмуть на себе.

  Trade-in у Харкові - авто обмін без турбот і клопоту!

  Автовикуп в Харкові

  Терміновий викуп автомобілів - ефективне рішення проблеми продажу автомобіля. Кожен власник транспортного засобу знає не з чуток як важко продати транспортний засіб і скільки підводних каменів може зустрітися на шляху продавця авто.

  Наша компанія здійснює автовикуп в Харкові на найвигідніших умовах і в гранично стислі терміни. Ми викуповуємо автомобілі всіх марок і будь-якого року випуску.

  Швидкий розрахунок і порядність угоди гарантуються!

  Комісійний продаж автомобілів

  Ми здійснюємо обмін авто у Харкові, а також наша компанія пропонує всім бажаючим продаж авто на умовах комісії. Вам не доведеться витрачати час і сили на продаж автомобіля, а також ризикувати його збереженням. «АТЛАНТ МОТОРЗ» - це компетентний помічник, який доводить, що швидко й ефективно продати старий автомобіль - цілком реально.