АКЦІЯ НА ЗИМОВІ АКСЕСУАРИ

Будь готовий до зимової подорожі з твоїм RENAULT

alt
Аксесуари, що приймають участь в акції:

  • Поперечини на дах автомобіля, бокси багажні, багажники для лиж та сноубордів Renault
  • Підніжки алюмінієві
  • Захист днища і трансмісії, захист кузова, підкрилки, бризковики,сітки радіатора захисні
  • Лампи LED головного світу
  • Автосигналізації, парктроніки, відеореєстратори, камери
  • Ланцюги, щітки для очищення снігу, компресори
  • Килимки гумові
  • Можливість виграти приз** багажний бокс Renault

Знижки* поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не зареєстровані, але є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб з автомобілями української реєстрації.

Умови участі в розіграшу призу: Обов’язкова реєстрація у “My Renault” та покупка акційних аксесуарів на суму від 3 000 грн с ПДВ протягом періоду дії Акції, більш детальна інформація надана в правилах розіграшу.

 

У зв'язку з введенням в Україні надзвичайної ситуації, а також ряду обмежень, направлених на боротьбу з пандемією вірусу COVID19 Організатор Акції АТ «Рено Україна» дотримуватиметься під час проведення даної Акції всіх встановлених у зв'язку з пандемією обмежень. Технічне обслуговування та ремонт автомобілів на умовах Акції здійснюється в офіційній дилерській мережі Renault. Організатор Акції рекомендує дилерам дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, встановлених у постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19” зі змінами. Також Організатор закликає усіх Учасників Акції дотримуватись введених Урядом України протиепідемічних заходів та рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 

*Під «знижкою» маються на увазі знижки до 20% від рекомендованої роздрібної ціни на певній перелік аксесуарів. Ознайомитися з переліком основних аксесуарів на які діють знижки, можливо за посиланням www.renault.ua/accessories-shop обравши модель, яка вас цікавить, дізнатися рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки та вартість аксесуарів є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Повний перелік акційних товарів та остаточну вартість аксесуарів дізнавайтеся в обраного дилера. Акція діє з 21.01.2021 до 31.03.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Кількість акційних аксесуарів обмежена.

** Під призом мається на увазі: багажний бокс Renault, зовнішній вигляд, розмір та колір можуть відрізнятися від зображенного на рекламному банері. Приз розігрується серед учасників Акції, які зареєстровані у “My Renault” www.my.renault.com та здійснили покупку акційних аксесуарів на суму від 3 000 грн с ПДВ протягом періоду дії Акції. Дату визначення Переможця буде призначено після закінчення Акції - тобто після 31 березня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua