СЕРВІСНА АКЦІЯ

Зимове ТО 2021

alt
Найдіне авто - ваша вигода!

З 21 січня по 21 березня 2021 року в офіційних дилерських центрах Renault діє сервісна акція «Зимове ТО 2021».

  • Знижки до 30% на запчастини для ТО та до 10% на роботи із їх встановлення1.
  • Знижка до 15% на моторні оливи1
  • Знижки до 30% на комплекти ременів ГРМ та додаткового обладнання1.
  • Знижки до 25% на запчастини Motrio1.
  • Зимова рідина склоомивача 5л за ціною 230 грн. з ПДВ1
  • Можливість виграти фірмові призи: три електричних самокати2.

Регулярне проходження технічного обслуговування Вашого автомобіля забезпечить його безперебійну експлуатацію і вбереже від небажаних поломок.

alt
ТО від Renault - це не тільки заміна оливи!

Комплексне ТО від офіційного дилера Renault здатне зберегти початкові характеристики авто і Ваш комфорт. 

 

Комплексна перевірка включає 29 операцій та 87 точок контролю.

 

При ремонті використовуються тільки оригінальні запчастини.

 

Забезпечте своєму Renault офіційний сервіс, щоб подовжити життя улюбленого автомобіля.

Приклади обслуговування в рамках Акції:

Комплекс-сервіс

Пропозиція для
Logan I 1,5 Diesel

Пропозиція для авто

Duster II 1,5 Diesel

Пропозиція для
Megane III 1,5 Diesel

Комплекс-сервіс по заміні оливи з фільтром

Від 1 194 грн.4

Від 1 385 грн.4

Від 1 284 грн.4

Комплекс-сервіс по заміні комплекту ременя ГРМ

Від 2 014 грн.4

Від 2 870 грн.4

Від 2 318 грн.4

Регламентне ТО (заміна оливи, фільтрів оливи, повітряного, салону та паливного)

Від 2 555 грн.4

Від 2 539 грн.4

Від 3 344 грн.4

 

Знижка на запчастини та оливи надається за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault. Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Надання знижок в акційний період клієнтам, які не встановлюють запчастини на сервісі та/або не зареєстровані в My Renault, але є постійними клієнтами сервісу, можливо на розсуд дилера. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб з автомобілями української реєстрації.

alt
Для Клієнтів з авто віком понад 5 років (починаючи з 2015 року виробництва і старше)

На постійній основі діє програма лояльності, в рамках якої, незалежно від акції, що проходить, отримуєте знижку не менше 20% на оригінальні запчастини, а також роботи по їх установці. Знижки по акції і за програмою лояльності не сумуються.

alt
MY RENAULT

Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в особистому кабінеті власника «MY RENAULT» через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі.

 

У зв'язку з введенням в Україні ряду обмежень, направлених на боротьбу з пандемією вірусу COVID19 Організатор Акції АТ «Рено Україна» рекомендує дилерам офіційної дилерської мережі та учасникам Акції дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, правил та рекомендацій, встановлених законами, постановами уряду, Міністерства охорони здоров’я України та місцевих органів влади.

 

1 Під «вигодою» маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини технічного обслуговування автомобілів Renault та знижка до 10% на роботи з їх заміни. Під «знижками» маються на увазі знижки до 15% на моторні оливи, знижки до 30% на комплекти ременів ГРМ, знижки до 25% на запчастини Motrio від звичайної ціни. Знижка на запчастини та оливи надається за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault. Рекомендована роздрібна акційна ціна на зимову рідину склоомивача 5л. становить 230 грн з ПДВ. Перевірити належність до акційного асортименту, рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: parts.renault.ua. Розмір знижки на запчастини та роботи є рекомендованим та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Встановлену дилером звичайну вартість запчастин, олив та робіт та акційну вартість дізнавайтесь в обраного дилера. Акція діє з 21.01.2021 до 21.03.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій). Кількість акційних запчастин та олив обмежена.

² Під призами маються на увазі: три електричних самокати. Призи розігруються серед учасників Акції, які виконали операції із заміни моторної оливи та фільтра оливи, або комплекту ременя ГРМ, або провели будь-яке регламентне ТО, що передбачено інструкцією із експлуатації їх автомобіля в офіційному дилерському центрі Renault протягом періоду дії Акції та зареєструвалися у “My Renault” на www.my.renault.com. Дата визначення Переможців – 29 квітня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу призів - перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Якщо зазначені обмеження будуть повністю зняті, строк розіграшу Призів відбудеться не пізніше 30 днів з моменту дати закінчення Акції. Розіграш призів проводить АТ «Рено Україна» за адресою: м. Київ, вул. Гайдара 58/10.

³ Розширена та детальна інформація про ТО від Renault наведена за посиланням: www.renault.ua/maintenance.html

⁴ Ціна включає вартість заміни відповідних запасних частин та робіт з їх встановлення для вказаної моделі, розрахована на підставі рекомендованої акційної вартості запчастин та робіт у офіційного дилера Renault в м. Житомир. Встановлену дилером звичайну вартість запчастин та робіт та акційну вартість дізнавайтесь в обраного дилера.