Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Renault Express фургон
  Оснащення та трансформації
  від 733 900 грн.
  запит на придбання
  alt
  alt mobile
  alt mobile
оздоблення для будь-яких потреб
Практичне доповнення Renault Express фургон

Зона завантаження
Поворотна сітчаста перегородка
Поворотна сітчаста перегородка
До ваших послуг справжня трансформація корисного простору вантажного відділення завдяки поворотній перегородці та складному пасажирському сидінню. За кілька легких рухів ви отримаєте додаткову довжину завантаження до 2,36 метра та 3700 літрів об’єму для ваших товарів.
Збільшена вантажопідйомність
Збільшена вантажопідйомність
Вам доводиться перевозити важкі вантажі? Вантажопідйомність у 750 кг* стане незамінним доповненням габаритного багажного відділення для перевезення будь-яких товарів чи вантажів. * не враховуючи масу водія
Двоє бічних розсувних дверей
Двоє бічних розсувних дверей
Оцініть комфорт у деталях навіть під час рутинних робіт. Двоє бічних розсувних дверей із рекордною шириною 716 см значно полегшують обслуговування зони завантаження вами та командою, і прискорюють виконання звичних робочих справ.
Розетка на 12 В
Розетка на 12 В
Не втрачайте відчуття комфорту навіть впродовж робочих поїздок. У задній частині фургона Express розміщена легкодоступна розетка на 12 В, тож ви з легкістю зможете під’єднати та використати різноманітні електричні прилади чи інструменти.
Додаткові замки
Додаткові замки
Будьте впевнені у безпеці вашого майна та вантажу. Завдяки обладнанню фургона додатковими посиленими замками ви не будете хвилюватися за цілісність та збереження важливих і цінних речей.
Світлодіодне освітлення
Світлодіодне освітлення
Виконуйте будь-які роботи навіть у темну пору доби без жодних обмежень. Світлодіодне освітлення зони завантаження втричі потужніше, ніж стандартне, та дозволить розгледіти навіть найменші деталі при роботі з документацією, інструментом чи вантажем.
Захист вантажного відділення
Нековзка дерев’яна підлога
Нековзка дерев’яна підлога
Екологічне та надійне дерев’яне покриття товщиною 9 мм захистить підлогу салону від пошкоджень, подряпин та вм’ятин від важких речей. Завдяки нековзкій поверхні ви будете почуватися безпечно під час робіт у вантажному відділі.
Комплект дерев’яного оздоблення
Комплект дерев’яного оздоблення
Бажаєте більше захисту вашого фургону? Обирайте комплект дерев’яного покриття товщиною 9 мм для підлоги та бічне оздоблення 5 мм для верхньої частини стінок і задніх дверей зони завантаження Renault EXPRESS.
Гумові захисні килимки
Гумові захисні килимки
Практичне та міцне гумове покриття комплексно захистить підлогу фургону від корозії та пошкодження лакофарбового покриття. Скоротіть час на прибирання та обслуговування вашого Renault EXPRESS!
Пластикове оздоблення
Пластикове оздоблення
Забезпечте комплексний захист внутрішньої частини кузову автомобіля й отримайте додаткові відсіки, вбудовані в розсувних дверях, для зберігання речей чи інструменту. Оздоблення, яке подвоює практичні переваги для бізнесу.
Кріплення та буксировання
Внутрішні кріпильні кільця
Внутрішні кріпильні кільця
Надійне фіксування багажу будь-якої форми завдяки 6 кріпильним кільцям на підлозі в базовій комплектації та додатковим 4 кільцям — на бічних панелях. Тепер перевозити масивні товари стане ще зручніше.
Фаркоп із системою контролю стійкості
Фаркоп із системою контролю стійкості
Із причіпом — більше простору для задоволення потреб вашого бізнесу. Фаркоп із системою, що запобігає розгойдуванню причепа, забезпечить надійність та безпеку ваших перевезень.
Двигун та привод
Технологія Extendet Grip
Технологія Extendet Grip
Вільно пересувайтеся заболоченими, піщаними чи засніженими дорогами без заносів чи застрягань. Система Extended grip у поєднанні із всесезонними шинами забезпечує збільшену тягу навіть на дорожньому покритті з низьким рівнем зчеплення. Система діє на швидкості до 50 км/год. Досягнення інженерів Renault відкриють будь-який шлях вашому бізнесу.
Захист двигуна
Захист двигуна
Фургон Renault EXPRESS адаптований до умов українських доріг ще з заводу! Сталевий захист піддону картера двигуна захистить від пошкоджень під час руху поганими дорогами, а також від потрапляння вологи та бруду і забезпечить тривалий термін експлуатації автомобіля!
ВАРІАНТИ ТРАНСФОРМАЦІЇ RENAULT EXPRESS ФУРГОН

Відкрийте наші рішення для специфічних бізнес-завдань

Рефрижераторний автомобіль
Рефрижераторний автомобіль
Установіть ізотермічну/рефрижераторну комірку, щоб забезпечити належні умови для зберігання та перевезення швидкопсувних харчових продуктів чи товарів, що вимагають дотримання спеціального температурного режиму. З фургоном Express ми пропонуємо рішення для вашого бізнесу.
Автомобіль-майстерня
Автомобіль-майстерня
Оптимізуйте зону завантаження для зберігання речей, інструментів та оснащення під рукою. Облаштуйте у своєму фургоні Express справжню мобільну майстерню для ще більшої практичності й продуктивності вашого бізнесу.