ВЕСЬ RENAULT У ОРИГІНАЛЬНИХ ЗАПЧАСТИНАХ RENAULT

Оригінальна запчастина Renault - це результат досліджень і технологічних інновацій виробника. Вона була спеціально розроблена для успішного проходження тестів на відповідність технічним стандартам в лабораторіях і випробувальних центрах Renault. Оригінальна запчастина Renault гарантує збереження первісного стану автомобілів Renault за рахунок вмісту в ній максимуму технічних умінь і достоїнств нашої марки.

 

5 ПРИЧИН, ЩОБ ВИБРАТИ ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ RENAULT

 

1. БЕЗПЕКА

Кожен рік проводяться більше 400 реальних і тисячі модельованих на комп'ютері краш-тестів з метою випробувати робочі характеристики запчастин, їх міцність і гнучкість, щоб підвищити активну і пасивну безпеку автомобілів Renault.

2. ДОВКІЛЛЯ

Renault веде постійну роботу над впровадженням вторинних або спеціально відібраних через можливість їх повторного використання матеріалів у процесі виготовлення деталей.

3. ІННОВАЦІЇ

Renault реєструє більше 700 патентів на рік і продовжує бути на піку технологій, обладнуючи свої автомобілі новітніми матеріалами і застосовуючи самі передові промислові технології.

4. ЯКІСТЬ

600 інженерів і технічних фахівців уважно стежать за відбором матеріалів, за процесом виробництва і за проходженням випробувань для постійного поліпшення якості деталей.

5. ДИЗАЙН

Кожна деталь має саме ту ідеальну форму, яка дозволяє гарантувати високі аеродинамічні якості, мінімальний строк монтажу під час ремонтних робіт і гармонійність у всьому.