Автоцентр «АТЛАНТ МОТОРЗ»

ТОВ «АТЛАНТ МОТОРЗ» є офіційним дилером автомобілів Renault у Харкові та Харківській області з 2011 року.

В автоцентрі «АТЛАНТ МОТОРЗ» представлений весь модельний ряд автомобілів Renault. В нашому салоні  Ви можете вибрати та купити Рено в різних комплектаціях - від базових до максимальних. Ми надаємо офіційну гарантію і сертифіковані виробником для проведення робіт з ремонту і обслуговування всього модельного ряду Renault і Dacia.

Менеджери відділу продажів «АТЛАНТ МОТОРЗ докладуть максимальних зусиль, щоб доставити автомобіль необхідної Вам комплектації в мінімально короткий термін.

Представлений в автосалоні модельний ряд Рено Ви можете випробувати на тест-драйві. Також ми надаємо послуги з кредитування та страхування, оформлення автомобілів в ДАІ. Якщо виникне бажання придбати новий автомобіль замість старого - майданчик trade-in створено спеціально для Вас.

Для підприємців і організацій ми представляємо комерційний ряд автомобілів Renault. Для формування та обслуговування гаражів ваших підприємств в "АТЛАНТ МОТОРЗ" виділено спеціальний відділ і розроблені різні програми фінансування.

Фахівці відділу додаткового устаткування «АТЛАНТ МОТОРЗ» запропонують Вам широкий спектр спеціальних опцій, які допоможуть зробити Ваш Renault ще більш комфортним, економічним і безпечним, а також дозволять створити виразний, індивідуальний і яскравий екстер'єр.

До послуг клієнтів - табло видачі автомобілів (ТВА), відділення банку та термінал "ПриватБанк". На території автоцентра "АТЛАНТ МОТОРЗ" працює кафе. Чай, кава , смачні страви та затишна атмосфера нашого кафе допоможуть комфортно очікувати своє авто.

Ми завжди раді Вас бачити в Харкові на пр. Гагаріна 185 / 1 і чути за телефоном +38 (096) 766 1 766