Ласкаво просимо до нашого сайту
Кузовний ремонт від «АТЛАНТ МОТОРЗ»

Кузовний цех сервісного центру «АТЛАНТ МОТОРЗ» пропонує Вам весь спектр послуг по приведенню кузова Вашого автомобіля до ладу після аварії, ліквідації експлуатаційних ушкоджень, а також кваліфіковану і своєчасну консультаційну допомогу.

Фахівці відділу кузовного ремонту виконують попередній огляд пошкодження автомобіля в день звернення.
Ми допоможемо оформити весь пакет документів для ремонту, підібрати необхідні запчастини і виконаємо ремонт в найкоротші терміни.

 

Нам довіряють провідні компанії класичного страхового ринку, які користуються послугами нашого технічного центру.
У розпорядженні кузовного цеху висококласне обладнання, професійні та уважні співробітники, ціла інфраструктура, готова допомогти Вам у будь-якій, навіть здавалося б, безвихідній ситуації.

 

Особливу увагу ми приділяємо постійного поліпшенню технічного оснащення цеху, вибору партнерів, якими на сьогоднішній день є провідні фірми-постачальники високоякісного сервісного обладнання. У розпорядженні фахівців кузовного цеху широкий спектр спеціалізованого інструменту. Фарби та витратні матеріали, використовувані в роботі, тільки найвищої якості.

 

При розрахунках вартості кузовних робіт, їх нормативна трудомісткість, вартість необхідних запасних частин і матеріалів приймаються відповідно до даних комп'ютерного продукту Renault Dialogys, «AUDATEX». Це дозволяє не тільки оптимізувати вартість кузовного ремонту, але і зробити її прозорою для клієнта.

 

Для максимально точного підбору кольору при ремонтному фарбуванні автомобіля використовується спеціальна професійна система підбору кольору останнього покоління - Glasurit Color Profi System. Це набір карток, пофарбованих реальної фарбою і в реальних умовах, з великою кількістю різних колірних відтінків, які періодично оновлюються при появі нових кольорів автомобілів.