Послуги сервісних центрів
Умови надання гарантії

Інженери та технічні фахівці RENAULT використали весь свій досвід і знання, щоб створити високоякісний автомобіль з точки зору стійкості на дорозі, зручності при водінні, досконалості форми і конструкції. Фахівці дилерської мережі RENAULT, які постійно освоюють новітні технології, готові проконсультувати Вас з будь-яких питань і надати Вам допомогу за будь-яких обставин.

Гарантія на новий автомобіль
Гарантія на новий автомобіль

3 роки або 100 000 км пробігу (з 1 вересня 2009 року) до досягнення однієї з меж (для автомобілів, придбаних в офіційній дилерській мережі); безкоштовне усунення несправностей, що виникли внаслідок виробничого дефекту.

Гарантія на оригінальні запасні частини і ремонт
Гарантія на оригінальні запасні частини і ремонт

1 рік без обмеження пробігу з моменту проведення платного ремонту або установки оригінальних аксесуарів в офіційній дилерській мережі Renault.

Антикорозійна гарантія
Антикорозійна гарантія

6 років без обмеження пробігу; безкоштовний ремонт або заміна металевих елементів кузова в разі виявлення внутрішньої наскрізної корозії внаслідок виробничого дефекту.

Гарантія на лакофарбове покриття
Гарантія на лакофарбове покриття

3 роки або 100 000 км пробігу (з 1 вересня 2009 року) до досягнення однієї з меж (для автомобілів, придбаних в офіційній дилерській мережі); безкоштовне відновлення лакофарбового покриття кузова або заміна деталей у разі проблем, що виникли внаслідок виробничого дефекту лакофарбових матеріалів або технології їх нанесення. За додатковою інформацією звертайтеся до найближчого до Вас дилерського центру.

Гарантія+

ПРОГРАМА «ГАРАНТІЯ+»

Стандартна гарантія на новий автомобіль Renault складає 3 роки або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).
Програма «ГАРАНТІЯ+» надає можливість клієнтам RENAULT (фізичним особам) придбати новий легковий автомобіль Renault (крім автомобілів спортивної лінійки) з:
- 4 роками заводської гарантії або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше);
- 5 роками заводської гарантії або 100 000 км пробігу (в залежності від того, що настане раніше).

 


ПЕРЕВАГИ ПОДОВЖЕНОЇ ГАРАНТІЇ

ВИГІДНО І ЯКІСНО
- Купуючи новий легковий автомобіль за програмою «Гарантія+» Ви маєте нагоду уникнути додаткових витрат у разі несподіваних механічних поломок, що виникли внаслідок виробничих дефектів протягом гарантійного терміну. Це надає можливість планувати свій бюджет і бути готовим до несподіванок у майбутньому.
- При перепродажі Ваш автомобіль буде мати суттєву перевагу, маючи більш тривалий гарантійний термін.
- Протягом гарантійного періоду ремонт автомобіля здійснюється на офіційних СТО, що означає якісне виконання робіт та встановлення оригінальних запасних частин на Ваш автомобіль.
ЗРУЧНО і ПРОСТО
- Продовження дії послуги Renault Assistance. Технічна допомога в дорозі надається безкоштовно, 24 години на день, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік, на всій території Україні.
- Бажаний гарантійний термін в рамках програми «Гарантія+» (4 або 5 років) Ви вказуєте одночасно з придбанням нового легкового автомобіля Renault.

 


RENAULT FINANCE

В рамках програми «Гарантія+» передбачено, що при придбанні фізичною особою легкового автомобіля Renault (крім автомобілів спортивної лінійки Renault) в кредит за програмою Renault Finance, на автомобіль надається гарантія 4 роки або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше).